Hakkımızda

All for Joomla All for Webmasters

Hakkımızda

Dedektör Satışı ( atacan dedektör) kurulduğu 2001 yılından itibaren dedektör sektöründe birikimi ve tecrübesiyle sürekli büyümeye ve gelişmeye odaklı bir vizyon benimsemiş, günümüzde saygın ve tüm dünyada tanınan teknoloji üreticisi bir firmadır.

Bünyesinde bulunan Ar-Ge Departmanı, uzman mühendis kadrosu ve eğitimli idari/teknik personeli ile sürekli yeni araştırma ve iyileştirme çalışmaları yaparak, müşterisinin beklentilerine kusursuz hizmet anlayışı ile yaklaşmaktadır. İleri Mühendislik geleneği doğrultusunda dünya normlarındaki standartların gerektirdiği tüm teknolojik alt yapı, patent, kalite ve güvenlik tescillerine sahiptir.

Temel uzmanlık sahası Metal Dedektörü olan atacan elektronik  Dedektör’ün ürün yelpazesinde El Dedektörü, Üst Arama Dedektörü, Altın Dedektörü, Tek Para Dedektörü, Define Dedektörü, Derin Arama Dedektörü, Maden Arama Dedektörü, Askeri Dedektör, Balistik Dedektör, Teknik Dedektör, Endüstriyel ve Güvenlik Dedektörü ve bireysel ya da kurumsal, birçok farklı amaç için kullanılabilen ürünler mevcuttur.

Neler Üretiyoruz

  • Define Dedektörleri
  • Toprak Altı Görüntüleme Sistemleri
  • Alan Tarama Cihazları
  • Güvenlik Dedektörleri
  • Yer Altı Görüntüleme Sistemleri

Define Dedektörleri 100%
Toprak Altı Görüntüleme 100%
Alan Tarama 100%
Güvenlik Dedektörleri 100%
Yer Altı Görüntüleme 100%

Metal ve Altın dedektör ürünlerimiz için;

Lütfen ürün sayfasını ziyaret edin.