Dedektör Nedir?

All for Joomla All for Webmasters

Dedektör Nedir?


1-Görüntüleme Tarafı
– EMF sensörü desteklemekte
– EMI sensörü desteklemekte
– Gradiometre desteklemekte
– Rezistivite desteklemekte
Tüm bu desteklediği sistemler ile hem kendi ekranında voltaj ya da sensörün kendi ölçüm birimine göre rakamsal olarak görüntüleme yapılmaksızın bilgi alınabilinmekte, hem de istenirse 3D görüntüleme yapılabilinmekte.
Dedektör tarafında desteklediği DD bobin ve Mono bobinin her ikisi ile de muhteşem toprak ayarı yapabilmekte. Bu sayede minerale hiçbir şekilde tepki almadan arama gerçekleştirebilmekte. Beraberinde DD bobin ile mükemmel metal ayrımı sunabilmekte.
1-Teknolojik Tarafı
– 4,3” Renkli Dokınmatik ekrana sahip. Bu sayede muhteşem kullanım kolaylığı sunmakta. Ayrıca istenirse tuşlar ile de kullanılabilinmekte.
– Üzerinde yer alan tek bir konnektöre ne takılırsa tanıyarak ona uygun sistemi otomatik olarak çalıştıran otomatik ekipman tanıma istemine sahip. Bu sayede ilk açılışta ve kullanımda ayar karmaşasını ortadan kaldırmakta.
– Takılan ekipman eğer bir sensör ise, istenirse renkli dokunmatik ekranında rakamsal seviye takip imkanı sunabilmekte.
– Android işletim sistemi ile çalışan ileri seviye yer altı görüntüleme programı ile sensörler ya da bobinler ile yer altı görüntüleme imkanı sunabilmekte.
– Dahili yüksek kalite bataryası ve dijital açma-kapama sayesinde çok kompakt bir yapı sunabilmekte.
1-Diğer özellikler
– Dedektör kullanımında tutma kolunun elcik kısmında

emvi ef 30 vlf-em

YERALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ,EMF,PASİF RADAR

EMVİ EF 30 VLF-EM

EMVİ 2000 VLF-EM,EMF

Merhaba arkadaşlar Altın dedektörün kullanıldığı Bursa Altın Dedektörü nasıl kullanacağını altın dedektöre çok merak eden neden sorulara cevap bulmaya çalışacağız.

dedektör , bursa dedektör , alan tarama , altın arama makinası , dedektör fiyatları , define , define bulma , dedektör fiyatı , dedektör bursa , bursa altın arama makine

Altın dedektör nedir?

Bir altın dedektörü konseptine geçmeden önce, bir metal dedektörünün ne olduğuna bir göz atalım.

Metal detectors nedir? Kısacası, metalleri algılayan aygıtlar denir. Çeşitli alanlarda kullanılır.

Altın dedektörü nerede kullanılır?

Askeri alan mayınlar, conserler, mitingler gibi açık alanlara erişim ve havaalanı, alışveriş merkezi gibi binaların girişlerinde en çok arananlar için kullanılır. Arkeolojik kazılarda metal dedektörleri de kullanılmaktadır.

Altın dedektörü gelişmiş bir metal dedektörüdür. Sadece altını tanıyan bir dedektör türü yoktur. Altın aramak için, aslında metal dedektörüne ihtiyacınız var. Sadece gelişmiş bir cihaz satın almanız gerekiyor.

dedektör , bursa dedektör , alan tarama , altın arama makinası , dedektör fiyatları , define , define bulma , dedektör fiyatı , dedektör bursa , bursa altın arama makine

Türkiye’de hazine avı özellikle kırsal alanlarda çok popüler. Tanımlanmış haritayla bir kez gerçekleştirilen bu altın arama, şimdi dedektörler vasıtasıyla gerçekleşir. Metal dedektörleri altın dışındaki metalleri tespit edebildiğinden, altın bulmak düşündüğünüz kadar kolay değildir.

Altın dedektör nasıl çalışır?

İnsanlar arasında dedektör olarak da bilinen altın dedektörlerin çalışma prensibi radyo frekansına dayanmaktadır. Metal dedektörü üzerindeki iki bobin (alıcı ve verici) arasındaki etkileşim hakkındaki veriler kaydedilir. Donor bobin yere radyo frekansı gönderir. Burada bir metal varsa, bu frekanslar metalworker oluşturduğu manyetik alana çarpar ve alıcı kangal haline gelir. Burada ses ve resim bir uyarı haline geldi. Trafikte radarın çalışma prensibi benzerdir.

Alan tarama detektörü (cihaz) nedir ve nasıl çalışır?

Alan tarama Dedektör Bursa , geniş alanlarda old noktalarda aranan cihazlardır. Dünyanın altındaki metal zaman etrafında bir manyetik alan oluşturur. Tarla tarama cihazları bu manyetik alanı algılar. Bununla birlikte, nokta vurus yapmak için, metal dedektörü kullanmak kesinlikle gereklidir.

Altın dedektörü fiyatları ne kadar

Altın dedektörlerinin fiyatları; Marka, kalite, eczellikler, critic nasıl değiştiği. GPR dedektörleri için çok yüksek fiyatlar gereklidir.

GPR dedektörü nedir? Radar sözcüklerinin kısaltması olarak kullanılan GPR dedektörü, bir door jeoradar gibidir. İnsanlar U-Radar, Erdhörradar gibi isimlerle bilinirler. Askeri alanlarda, tarım alanlarında, arkeolojik araştırmalarda, maggots tespitinde kullanılır.
Altın dedektörü fiyatları 1000 TL’den 250 bin TL’ye kadar değişiyor. 3D özellikleri (3D), noktasal çekim gibi yeraltı resimleri, özellikleri de değiştirir, fiyatlar da değişir. Ayrıca pazarda çeşitli para dedektörleri, altın dedektörleri ve derinlik dedektörleri bulunduğu bilinmektedir.

Altın Arama Makinesi Nedir?

Yukarıda belirtildiği gibi piyasada birçok altın arama makinesi bulunmaktadır. En çok saklanan;

Macro dedektör

EMVİ 2000 VLF-EM

ATC-9 dedektör

ATC-7 pulse dedektör
EMVİ EF 30 VLF-EM
nokta detectors
ass dedektörü
darbe algılayıcı
yarışçı dedektörü
Deteknix dedektörü
Minalab dedektörü
Conrad dedektörü
MWF dedektörü
Pimax dedektörü
Çekirdek dedektörü için
Jeosonar 3D dedektör
Xpolerer dedektörü
Aka Molotok dedektörü
DRS dedektörü
atacan dedektöre kolayca ulaşın

atacan dedektör olarak bu sektörde 21 yıllık deneyime sahibiz. Piyasadaki dolandırıcılıklara karşı hep müşteri adaylarımızın farkındaydık, kendimiz için bir misyonduk. Kalite markasıyla bir dağıtım ortaklığımız var.

Firmamız Bursa’da bulunmaktadır. Fakat Anadolu’daki şubemizle müşterilerimize kolayca ulaşabiliriz. Yaptığımız çeşitli testlerle ürünlerimizin sağlamlığını ve güvenilirliğini test ediyoruz. Bu nedenle her ürüne bir garanti veriyoruz ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Firmamızda satılan her ürün için ayrıntılı analiz raporları ve video testleri mevcuttur. Bir ürün satın almadan önce detaylı bir rapor talep edebilir ve altın dedektörlerin çalışma prensibi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Leave a Comment